Dagverslag zaterdag 03 - 11 - 2012 door R.

Deze middag hebben we besteed aan het maken van een schild voor keropawe (Kempische Rond en Patrouille Wedstrijden). Het schild zal mee tellen in onze totaal beoordeling voor dat weekend. Van de leiding moesten we eerst onze ideeën op papier zetten voordat dit op hout mochten gaan schilderen. Het thema van dit jaar is “holbewoners”.

 

Als extra opdracht hadden we gekregen om het schild “3D” te maken. Dit moesten we doen door sommige dingen van ons schild op ander hout te tekenen en deze uit te figuurzagen. Omdat het hout best dik was en wij nog al lomp, sprongen de zaagjes kapot. Daarom konden T. en R. de hele tijd zaagjes vervangen.

 

Aan het einde waren we nog niet klaar, en gaan we hier een andere keer mee verder.

Groetjes, de superzaagkids

naar overzicht

Algemeen

Nieuws

Algemeen - Scouting Were-di doet mee aan Rabo ClubSupport!

Update: De RaboClub Support actie werd 27...

Algemeen - Hulp gezocht bij de bevers!

Beste lezer, Graag willen wij ons even aan je...

Kalender

Explorers - Explo Weekend