Dagverslag zaterdag 06 - 10 - 2012 door S.

Hey alle websitegasten!

Wij hebben deze week ook weer iets gedaan zoals iedere week. We hebben deze week dan ook weer iets grappigs mee gemaakt. Er kwam namelijk een mayofles uit de lucht gevallen, we schrokken ons natuurlijk kapot. Maar wat we nou echt gedaan hebben is gekookt en we zijn naar de AH geweest om boodschappen te doen. We hebben in de winkel een estafette gedaan om de produchten te kopen. We hebben ook gekookt met de produchten. We hebben ook punten gekregen voor het koken en daar kwam een 1,2,3-plek uit en de 1e plek mocht eerst een naam kiezen voor de eigen patrouille (groepje) en dan de 2e plek en dan de 3e plek. De namen zijn:
 

  • Dolfijnen
  • Stinkdieren
  • Wolven


Groetjes!
S

 

IMG-20121008-WA0002 IMG-20121008-WA0003

naar overzicht

Algemeen

Nieuws

Bevers - We zijn weer begonnen!

Hoera, het is september en dat betekent: een...

Scouts - Foto's

Ben je alweer vergeten wat we dit jaar gedaan...

Kalender

Bevers - Ouder-kind-weekend

2 maart 2018 - 3 maart 2018
Locatie: Blokhut "De Luiken"

Bevers - Geen draaidag i.v.m. Pasen

31 maart 2018