Dagverslag zaterdag 1 - 12 - 2012 door R. en T.

Op zaterdag 1 december hadden we bij de scouting aan onze keropawe-borden verder gewerkt. Dat was heel erg, echt heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel erg leuk. We moesten de borden schilderen en zagen en nu zijn ze klaar. Maar op een paar momenten waren er ook bijna doden gevallen. De ene keer was er een pepernotengevecht en de andere keer was er een verfkwastenoorlog. Ook was er een watergevecht tussen 2 anonieme mensen (R en T), in het toilet die daarna het toilet moesten dweilen. Daarvoor was het ook heel leuk, we deden bridge buldog. Dit was erg leuk en T was de eerste die moest bridge buldoggen. Dat vond hij niet zo leuk.ECHT WAAR!!!

 

Groetjes R. en T.

naar overzicht

Algemeen

Nieuws

Algemeen - Hulp gezocht bij de bevers!

Beste lezer, Graag willen wij ons even aan je...

Explorers - Verslag Schijt je rijk 2018

Zaterdag, 12 mei 2018, de dag van de ontknoping...

Kalender

Algemeen - Geen draaidag

2 mei 2019

Explorers - Draaidag op vrijdagavond!

27 september 2019