Dagverslag zaterdag 1 - 12 - 2012 door R. en T.

Op zaterdag 1 december hadden we bij de scouting aan onze keropawe-borden verder gewerkt. Dat was heel erg, echt heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel erg leuk. We moesten de borden schilderen en zagen en nu zijn ze klaar. Maar op een paar momenten waren er ook bijna doden gevallen. De ene keer was er een pepernotengevecht en de andere keer was er een verfkwastenoorlog. Ook was er een watergevecht tussen 2 anonieme mensen (R en T), in het toilet die daarna het toilet moesten dweilen. Daarvoor was het ook heel leuk, we deden bridge buldog. Dit was erg leuk en T was de eerste die moest bridge buldoggen. Dat vond hij niet zo leuk.ECHT WAAR!!!

 

Groetjes R. en T.

naar overzicht

Algemeen

Nieuws

Algemeen - Scouting Were-di doet mee aan Rabo ClubSupport!

Update: De RaboClub Support actie werd 27...

Algemeen - Hulp gezocht bij de bevers!

Beste lezer, Graag willen wij ons even aan je...

Kalender

Explorers - Explo Weekend