Dagverslag zaterdag 1 - 12 - 2012 door R. en T.

Op zaterdag 1 december hadden we bij de scouting aan onze keropawe-borden verder gewerkt. Dat was heel erg, echt heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel erg leuk. We moesten de borden schilderen en zagen en nu zijn ze klaar. Maar op een paar momenten waren er ook bijna doden gevallen. De ene keer was er een pepernotengevecht en de andere keer was er een verfkwastenoorlog. Ook was er een watergevecht tussen 2 anonieme mensen (R en T), in het toilet die daarna het toilet moesten dweilen. Daarvoor was het ook heel leuk, we deden bridge buldog. Dit was erg leuk en T was de eerste die moest bridge buldoggen. Dat vond hij niet zo leuk.ECHT WAAR!!!

 

Groetjes R. en T.

naar overzicht

Algemeen

Nieuws

Bevers - We zijn weer begonnen!

Hoera, het is september en dat betekent: een...

Scouts - Foto's

Ben je alweer vergeten wat we dit jaar gedaan...

Kalender

Bevers - Ouder-kind-weekend

2 maart 2018 - 3 maart 2018
Locatie: Blokhut "De Luiken"

Bevers - Geen draaidag i.v.m. Pasen

31 maart 2018