Dagverslag Zaterdag 10 - 11- 2012 door M.

Fikkie stoken

We kwamen op scouting en kregen te horen dat we fikkie gingen stoken. Dat vond iedereen super leuk. We moesten eerst hout gaan sprokkelen en dat lukte best wel goed. Maar het vuur moest nog wel komen. Dat lukte niet bij iedereen. Een groepje had nog geen vuur en kreeg het koud. Dat vonden ze niet zo leuk. Ondertussen moesten de andere groepen het ene groepje gaan helpen met vuur maken. Iedereen moest dus weer gaan sprokkelen en daarna proberen vuur te maken. Toen moesten we een banaan gaan snijden met stukjes chocolade erin. Dat vond iedereen lekker. Tijdens het maken van de bananen was een ander groepje iets met het vuur aan het doen. Ze hadden een grote plank over het vuur gegooit en waren rook signalen aan het maken. Dat was mooi en cool. Ondertussen waren de bananen gaar. Iedereen was aan het smullen van de banaan. Daarna moest het vuur uit gegooit worden.

naar overzicht

Algemeen

Nieuws

Algemeen - Scouting Were-di doet mee aan Rabo ClubSupport!

Update: De RaboClub Support actie werd 27...

Algemeen - Hulp gezocht bij de bevers!

Beste lezer, Graag willen wij ons even aan je...

Kalender

Explorers - Explo Weekend