Dagverslag zaterdag 12 - 01 - 2013 door T. en S.

Vandaag moesten we om 12 uur verzamelen bij de Albert Hein. We gingen de producten voor de oefen-kookwedstrijden inkopen. Alle 3 de teams (patrouilles) moesten een 3-gangenmenu samenstellen. Toen we alle producten hadden, fietsten we naar de blokhut en zijn we gestart. Er kwamen veel aparte dingen langs, zoals macaroni salade en pannenkoekensoep. Wij (de stinkdieren) hadden een strijd tegen de klok, want het ging niet snel. Het thema was Duitse gerechten. Er was veel keus en het was allemaal lekker. Er werd door iedereen goed en lekker gekookt. De jury liep de hele tijd rond door het lokaal om te kijken of alles goed ging en om te kijken of iedereen het goed doet om punten te geven. Toen iedereen klaar was en de jury alles heeft geproefd, moesten we afwassen. Daarna gingen we sluiten, zei de leiding eerst de uitslag van de kerstbomenactie en bleek dat we meer geld hadden opgehaald dan vorig jaar. Daarna de uitslag van de kookwedstrijd. Gek genoeg begonnen ze met de tweede plaats, dat waren de wolven. Wij dachten dat we laatste werden. Daarna zei de leiding de eerst plaats en dat waren wij. De dolfijnen waren derde geworden.

 

Leiding: De Stinkdieren mogen ons volgende week gaan vertegenwoordigen in de regionale kookwedstrijden! Zet hem op.

naar overzicht

Algemeen

Nieuws

Algemeen - Scouting Were-di doet mee aan Rabo ClubSupport!

Update: De RaboClub Support actie werd 27...

Algemeen - Hulp gezocht bij de bevers!

Beste lezer, Graag willen wij ons even aan je...

Kalender

Explorers - Explo Weekend