Dagverslag zaterdag 13 - 10 - 2012 door L.

Afgelopen zaterdag hebben we weer een leuk programma gedaan bij de scouting. Eerst hebben we geoefend met tochttechnieken. Het regende heel de dag, dus we waren blij dat we geen tocht hoefden te lopen. De derdejaars kennen alle technieken al, dus zij hebben zelf een tocht op papier gezet met alle technieken erin. De tweedejaars horen de technieken ook al wel te kennen, dus zij hebben een aantal technieken herhaald. De eerstejaars hadden nog nooit iets met tochttechnieken gedaan, dus zij kregen de eerste technieken aangeleerd, namelijk kruispuntrouteschets, de windroos, kaartcoördinaten en graden schieten met een kompas.

Na de tochttechnieken zijn we iets anders gaan doen, namelijk het grote consumentenbondspel. We kregen van verschillende producten steeds drie verschillende merken en moesten proeven welk product welk merk was en we moesten aangeven welke we het lekkerst vonden. Het echte merk was toch echt niet altijd het lekkerst! We hebben veel verschillende producten geprobeerd, zoals yoghi, cola, sinas, borrelnootjes, cake, chips, appelmoes en curry. Ook hadden we m&m’s, maar hier moesten we een blinddoek voor om, omdat bij het echte merk het logo op de snoepjes stond.

We hebben ook nog twee potjes Britse Bulldog gedaan, dus we hadden een volle middag. Wat zullen we volgende week toch weer gaan doen?

Groetjes L

naar overzicht

Algemeen

Nieuws

Algemeen - Scouting Were-di doet mee aan Rabo ClubSupport!

Update: De RaboClub Support actie werd 27...

Algemeen - Hulp gezocht bij de bevers!

Beste lezer, Graag willen wij ons even aan je...

Kalender

Explorers - Explo Weekend