Dagverslag zaterdag 15 - 12 -2012 en 5 - 1 - 2013 door T.

Zoals elk jaar hebben we weer een kerstbomenactie gehouden. Dit houdt in dat we eerst bij alle huizen in de Heikant een folder in de bus doen (zaterdag 15-12-2012) en daarna bij alle huizen langs gaan om hun kerstbomen op te halen (5-1-2013). Hier krijgen we dan per kerstboom €2.50 voor en van dat geld betalen we bijvoorbeeld Intercamp. Nadat alle kerstbomen zijn opgehaald worden deze versnippert en strooien we deze uit over ons terrein zodat het een beetje minder modder is. Gelukkig was het bij het folders-strooien en het kerstbomen-ophalen niet koud!

 

Ook dit jaar is alles weer goed verlopen en hebben we weer een beetje meer verdiend dan vorig jaar. Mensen uit de Heikant: Bedankt!

naar overzicht

Algemeen

Nieuws

Algemeen - Scouting Were-di doet mee aan Rabo ClubSupport!

Update: De RaboClub Support actie werd 27...

Algemeen - Hulp gezocht bij de bevers!

Beste lezer, Graag willen wij ons even aan je...

Kalender

Explorers - Explo Weekend