Dagverslag zaterdag 15 - 12 -2012 en 5 - 1 - 2013 door T.

Zoals elk jaar hebben we weer een kerstbomenactie gehouden. Dit houdt in dat we eerst bij alle huizen in de Heikant een folder in de bus doen (zaterdag 15-12-2012) en daarna bij alle huizen langs gaan om hun kerstbomen op te halen (5-1-2013). Hier krijgen we dan per kerstboom €2.50 voor en van dat geld betalen we bijvoorbeeld Intercamp. Nadat alle kerstbomen zijn opgehaald worden deze versnippert en strooien we deze uit over ons terrein zodat het een beetje minder modder is. Gelukkig was het bij het folders-strooien en het kerstbomen-ophalen niet koud!

 

Ook dit jaar is alles weer goed verlopen en hebben we weer een beetje meer verdiend dan vorig jaar. Mensen uit de Heikant: Bedankt!

naar overzicht

Algemeen

Nieuws

Bevers - We zijn weer begonnen!

Hoera, het is september en dat betekent: een...

Scouts - Foto's

Ben je alweer vergeten wat we dit jaar gedaan...

Kalender

Bevers - Badgeprogramma

27 januari 2018
Locatie: Blokhut "De Luiken"

Bevers - Badgeprogramma

3 februari 2018
Locatie: Blokhut "De Luiken"