Dagverslag zaterdag 22 - 09 - 2012 door R.

Van R: Vandaag hebben we met de hele groep een lang kampvuur gemaakt en broodje frikandel gegeten. We hebben daar hout voor moeten sprokkelen en een kuil van 3 meter gegraven. We hebben zelf brooddeeg gemaakt en deze om een stok heen gedraaid. De leiding had frikandellen op het vuur gebakken, dus toen ons broodje klaar was, hadden we een lekker broodje frikandel.Tijdens het wachten gingen de grotere kinderen op de kar zitten die ik moest duwen. Dit was heel leuk.Ook hebben we krantenmeppertje gedaan, omdat er zoveel nieuwe kinderen waren.


Einde :P

I (L) scouting

 

IMG-20121003-WA0001

naar overzicht

Algemeen

Nieuws

Algemeen - Hulp gezocht bij de bevers!

Beste lezer, Graag willen wij ons even aan je...

Explorers - Verslag Schijt je rijk 2018

Zaterdag, 12 mei 2018, de dag van de ontknoping...

Kalender

Algemeen - Geen draaidag

2 mei 2019

Explorers - Draaidag op vrijdagavond!

27 september 2019