Dagverslag zaterdag 24 - 11 - 2012 door W. M. S. R. en T.

We hebben geopend en dat lukte in 1 keer! We gingen naar het Oeienbos om een spel te spelen. We gingen trioteteteteten. Je had een post waar we een heleboel spullen kregen, waaronder touwen, pannen, hesjes, lepel, pion, handdoek, hockeysticks en nog veel meer. Je moest dan touwtjes van andere teams afpakken en proberen zoveel mogelijk tritetten te krijgen. Daarna kregen we ranja en pepernoten. Daarna moesten we ‘vlaggen’  verstoppen, daarna moest je die vlaggen gaan zoeken en dan bij andere ook het touwtje aftrekken. Daarna moesten we teruglopen, dat was erg saai, daarna moesten we 3 keer proberen te sluiten.

 

Geschreven door: W, M, S, R, T

naar overzicht

Algemeen

Nieuws

Algemeen - Scouting Were-di doet mee aan Rabo ClubSupport!

Update: De RaboClub Support actie werd 27...

Algemeen - Hulp gezocht bij de bevers!

Beste lezer, Graag willen wij ons even aan je...

Kalender

Explorers - Explo Weekend