Naar het bos!

Na een snelle maar enthousiaste opening zijn we bepakt en bezakt op pad gegaan naar het bos. Daar  aangekomen zijn we met z’n allen gaan kwartetten. En nee, niet het kaartspel maar het ‘levensgrote-bever-kwartetspel’!

En wat hebben de teams gestreden om de meeste kwartetten bij elkaar te slepen! Het was een ware strijd. Aan het eind van het spel was het duidelijk tijd voor een korte pauze met wat drinken en een snoepje.

Toen iedereen weer uitgerust was zijn we verder gegaan met het ‘grote-bever-knijper-spel’. De Bevers werden verdeeld in twee teams, een team met de gele kleur en een team met de blauwe kleur. Ieder team moest van de tegenstander zoveel mogelijk knijpers afpakken. En omdat de knijpers aan de trui van de tegenstander hing werd dit natuurlijk een dolle boel.

Na deze twee leuke bosspellen was het helaas tijd om terug te gaan naar de blokhut en de draaidag af te sluiten.

 

Tot de volgende keer!

 

Foto’s zijn te vinden in het fotoboek.

naar overzicht

Algemeen

Nieuws

Algemeen - Hulp gezocht bij de bevers!

Beste lezer, Graag willen wij ons even aan je...

Explorers - Verslag Schijt je rijk 2018

Zaterdag, 12 mei 2018, de dag van de ontknoping...

Kalender

Bevers - Overvliegen

25 augustus 2018
Locatie: Blokhut De Luiken

Bevers - Badgeprogramma

13 oktober 2018
Locatie: Blokhut De Luiken