Nieuwe foto's

Er staan weer nieuwe foto's in het fotoboek! Kijk je mee naar wat we allemaal gedaan hebben?

Vorige week hebben de bevers weer eens in Hotsjietonia gespeeld, met Keet en Fleur Kleur! Ons lokaal is prachtig versierd, maar er hing nog helemaal niks van ons... Daar hebben we even verandering in gebracht! Aan de handjes op het raam kan iedereen zien wie er bij de bevers zitten.
Maar om het zeker te weten, hebben we ook zelfportretten gemaakt. Niet zomaar; op ware grootte! We moesten languit op een heel groot vel papier gaan liggen. De leiding heeft ons zo getekend en toen konden we onszelf inkleuren met verf, stof, papier en wol. Bekijk de foto's!

 

Gisteren was het Halloween. Dat hebben we geweten! Petunia de heks was al haar boodschappen kwijt, en die moesten wij gaan zoeken. Hebben we alles gevonden, is Petunia er alweer vandoor! Gelukkig had ze haar ketel bij ons gelaten, zodat we haar recept voor spinnensoep met toverstafjes konden uitproberen. Brr, wel eng hoor! Bekijk de foto's!

 

PHOTO_20151024_103423

 

 

naar overzicht

Algemeen

Nieuws

Algemeen - Hulp gezocht bij de bevers!

Beste lezer, Graag willen wij ons even aan je...

Explorers - Verslag Schijt je rijk 2018

Zaterdag, 12 mei 2018, de dag van de ontknoping...

Kalender

Bevers - Geen draaidag ivm Kerstvakantie

29 december 2018

Welpen - Appelflappenactie Welpen

11 januari 2019 - 12 januari 2019