We zijn weer begonnen!

Hoera, het is september en dat betekent: een nieuw jaar voor de bevers!


De leiding heeft ontzettend veel zin in het nieuwe jaar. We hebben vanalles op de planning staan: lekker naar buiten, heel veel mooie dingen knutselen, in de plassen stampen, nieuwe badges halen, allerlei nieuwe dingen leren, vuur maken, zelfgemaakte dingen eten, slapen in een slaapzak, lekker vies worden, op avontuur in Hotsjietonia, vriendjes en vriendinnetjes maken en nog veel meer! 

 

Zojuist hebben we de kalender op de website aangevuld, zodat je al een beetje weet wat er op de planning staat: hoeveel nachtjes we gaan slapen in de blokhut bijvoorbeeld, en wanneer we een badge gaan scoren. Maar ook nog heel veel niet, want wij zijn gek op verrassingen. 

 

Heb jij er net zoveel zin als wij...?

Groetjes, de beverleiding

Margot, Sharron en Anniek 

 

beverteam

naar overzicht

Algemeen

Nieuws

Algemeen - Scouting Were-di doet mee aan Rabo ClubSupport!

Update: De RaboClub Support actie werd 27...

Algemeen - Hulp gezocht bij de bevers!

Beste lezer, Graag willen wij ons even aan je...

Kalender

Explorers - Explo Weekend